Ar Tavo šalyje 1xBET svetainė yra užblokuota?

Informacija, kaip žaisti ir atlikti statymus 1xBet svetainėje »

 

Įnašai ir išmokėjimai 1xbet

1xbet depozitai 1xbet įmonė kasdien saugiai, greitai ir patikimai realizuoja šimtus tūkstančių įnašų į savo vartotojų lažybų sąskaitas ir išmokėjimų iš jų.

Mokėjimo operacijos 1xbet lažybų svetainėje yra apsaugotos sertifikatais ir yra tokios pat saugios kaip ir visos didžiausių pasaulio bankų operacijos. Taigi, kokiais būdais galime įnešti pinigus ir atsiimti galimus laimėjimus?

ĮNAŠAI:

– Mokėjimo kortelės (momentinis lėšų pervedimas, be aptarnavimo mokesčio, minimalus įnašas 1 EUR, išimtys pateiktos skliausteliuose):

„Visa“, „MasterCard“, „Mir Card“, „Maestro“, „China Union Play“, „Entropay“, „ATM Online“ (50 000 VND), „Prepaid card“ (50 000 VND), „Wimo Wallet“ (50 000 VND)

– 1xbet įnašams ir išmokėjimams taip pat naudoja elektronines pinigines, kurios yra labai populiarios tarp žaidėjų visame pasaulyje (momentinis pinigų pervedimas, be jokio aptarnavimo mokesčio)

„QIWI“, „WebMoney“, „YandexMoney“, „Netteller GO“ (4, 4 EUR), „Skrill“

– Populiariausia internetinė elektroninė piniginė „Skrill“ per savo mokėjimo sąsają taip pat palaiko šias paslaugas:

„Rapid Transfer“, „Nordea Solo“, „Dankort“, „PostePay“, „CartaSi“, „Skrill 1-Tap“, „Efecty“, „Pago Fácil“, „Rapi Pago“, „Servipag“, „Red Link“, HSBC, „Santander Rio“, „Banco de Chile“

Kaip matome, 1xbet palaiko bene didžiausią įmanomą mokėjimo sąsają visiems vartotojams iš viso pasaulio − tai įrodo šio lažybų portalo dydį ir populiarumą.

IŠMOKĖJIMAI

Išmokėjimai iš vartotojų sąskaitų 1xbet paprastai vyksta tokiu pačiu būdu, kokį pasirinkote įnašo mokėjimui, tačiau kitaip nei kai kuriose kitose lažybų svetainėse, 1xbet Jūs galite atsiimti pinigus taip pat kitokiu būdu − internetinių lažybų pasaulyje tai iš tikrųjų yra standartus viršijantis aspektas.

1xbet pervedimą atlieka per 15 minučių nuo prašymo atsiimti laimėjimą pateikimo ir yra viena greičiausių šioje srityje. Kada pinigai iš tikrųjų bus įskaityti į Jūsų sąskaitą, priklauso nuo to, kokį mokėjimo metodą pasirinkote − „Skrill“ el. piniginės, kurią testavome, atveju, pinigus į savo „Skrill“ sąskaitą gausite per 5 minutes! Štai kas vadinama greičiu!