1xbet LT bonus 100%

1xbet depozitai ir įmokos

1xbet depozitai Įmonė 1xbet kasdien įgyvendina šimtus tūkstančių depozitų į sąskaitas ir išmokų iš savo vartotojų sąskaitų – saugiu, greitu ir patikimu būdu. Mokėjimo sandoriai lažybų portale 1xbet apsaugoti sertifikatų pagalba ir taip pat yra saugūs kaip bet kuris sandoris didžiausiame pasaulio banke. Taigi, kokias turime depozito ir galimų laimėjimų išmokėjimo galimybes?

DEPOZITAI:

– Mokėjimo kortelės (staigus lėšų pervedimas, be serviso mokesčio, minimalus depozitas 1 EUR, išimtys nurodytos skliaustuose):

Visa, MasterCard, Card „Mir“, Maestro, China Union Play, Entropay, ATM Online (50 000 VND), Prepaid card (50 000 VND), Wimo Wallet (50 000 VND)

– 1xbet depozitams ir išmokoms naudoja elektroninius portfelius, kurie labai populiarūs tarp žaidėjų visame pasaulyje (staigus lėšų pervedimas, be to, be serviso mokesčio)

QIWI, WebMoney, YandexMoney, Netteller GO (4, 4 EUR), Skrill,
– Populiariausias elektroninis portfelis online Skrill aptarnauja mokėjimus tarpininkaujant savo sąsajai šiuo būdu:
Rapid Transfer, Nordea Solo, Dankort, PostePay, CartaSi, Skrill 1-Tap, Efecty, Pago Fácil, Rapi Pago, Servipag, Red Link, HSBC, Santander Rio, Banco de Chile

Kaip matome, 1xbet aptarnauja ko gero didžiausią galimą mokėjimų sąsają visiems vartotojams visame pasaulyje – tai liudija apie šio lažybų portalo dydį ir populiarumą. More info here

IŠMOKĖJIMAI:

Išmokėjimai iš vartotojų sąskaitų 1xbet vyksta dažniausia tokiu pačiu būdu, kokį pasirinkote depozitui – dar palyginimui su kitais lažybų portalais 1xbet galima išmokėti pinigus kitokiu būdu – ir tai online statymų pasaulyje daugiau nei standartinė paslauga.

1xbet aptarnaujantis personalas pavedimą įgyvendina per 15 minučių po prašymo pateikimo dėl laimėjimo išmokėjimo ir priklauso greičiausiems sektoriuje. Tai, kad iš tikrųjų pinigai įplauks į jūsų sąskaitą priklauso nuo mokėjimo metodo, kurią pasirinkote – testuojamo elektroninio portfelio Skrill atveju pinigai į sąskaitą Skrill pateks per 5 minutes! Tai vadinasi greitis!

1xbet depozitai ir įmokos
5 (100%) 1 vote