Betwinner

Logo_betwinner
Bonus

Registracijos premija 100 EUR

Apžvalga
 • Interneto svetainė: www.betwinner.com
 • Įkūrimo metai: 2007
 • Licencija (šalis): Curacao
 • Minimalus indėlis: 0,5€
Užsiregistruoti Užsiregistruoti

Betwinner yra labai garsi lažybų tarpininkų kompanija, kuri gali suteikti Jums galimybę patirti smagių nuotykių sporto lažybų srityje. Jei norite lažintis, kas laimės sporto varžybas, verta atidaryti savo sąskaitą Betwinner.com svetainėje ir pradėti lažybų žaidimą būtent tam tikslui sukurtoje žaidėjų paskyroje. Lažybų tarpininkai nuolat koncentruojasi į plėtrą, savo klientams ruošia daugybę naujų produktų ir akcijų. Todėl tiek nauji žaidėjai, tiek turintys šiek tiek daugiau patirties ras sau kažką naudingo.

Betwinner – pasveikinimo premija ir kitos akcijos

Vienas pagrindinių klausimų, į kurį yra kreipiamas dėmesys kūriant žaidėjo paskyrą, be jokios abejonės, yra pasveikinimo premija. Betwinner nusprendė skirti daug dėmesio šiam klausimui. Visų pirma, yra pirmojo įnašo premija, todėl Jūs galite susigundyti gauti papildomą piniginę paskatą, kad galėtumėte lažintis dėl savo mėgstamos sporto šakos, komandos ir atskirų žaidėjų rezultatų. Šios premijos gavimo taisyklės nėra pernelyg sudėtingos – žaidėjai turi sumokėti savo pirmąjį įnašą į savo paskyros sąskaitą ir tada jie gaus įmonės nurodytą premiją. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai tinkamai ją panaudoti, laikantis lažybų tarpininkų įmonės nuostatų ir tada mėgautis papildomais pinigais. Žinoma, svarbu, kad Jus lydėtų sėkmė.

Savo klientams Betwinner taip pat rengia įvairias įdomias akcijas, įskaitant dienos akumuliatorius. Lažybų tarpininkai parenka keletą įdomiausių dienos metu vykstančių sporto įvykių ir sujungia juos į vadinamuosius akumuliatorius. Klientai patys nusprendžia ar nori prisijungti prie šio žaidimo. Jei paaiškėja, kad akumuliatorius yra nugalėtojas, lažybų tarpininkas padidina jo koeficientą 10 procentų. Tai labai svarbi informacija tiems žmonėms, kurie nori kažkiek praturtėti iš lažybų ir ieško būdų užsidirbti papildomų pinigų ar prisidėti prie pensijos. Taip pat yra ir kitų premijų ir akcijų, kurias galite išbandyti lažybų tarpininkų įmonėje Betwinner, kaip antai:

 • dalinis ar visiškas savo statymo draudimas – žaidėjas nusprendžia ar jis nori apdrausti savo statymą iš dalies, ar pilnai. Žinoma, norint pasinaudoti šia paslauga yra reikalaujamas papildomas mokestis, o kaina priklauso nuo to, kokį draudimo koeficientą turės šios lažybos. Tačiau tai yra savotiška apsauga tiems žaidėjams, kurie šiek tiek bijo rizikuoti ir lažybų srityje žengia pirmuosius žingsnius,
 • premija, kurią galima gauti kaip paguodą po pralaimėtų statymų serijos – Betwinner rūpinasi kiekvienu žaidėju, taip pat ir tais, kuriems tam tikrą laiką nesisekė. Jei kas nors savo sąskaitoje turi keletą pralaimėtų statymų, jis neturėtų dėl to jaudintis, nes lažybų įmonė jiems skirs papildomą premiją. Premijos dydis priklausys nuo pralaimėtų statymų koeficiento dydžio.

Kaip matote, Betwinner pasirūpino praktiškai viskuo, todėl tikrai verta išbandyti ir nuspręsti pabandyti atlikti statymus bent keliuose sporto įvykiuose.

Betwinner – paskyros kūrimas

Užregistruoti žaidėjo paskyrą Betwinner lažybų tarpininkų svetainėje yra labai paprasta, todėl kiekvienas žmogus gali tai padaryti per kelias minutes. Žinoma, reikės pateikti kai kuriuos asmens duomenis, tačiau tai yra pagrindiniai duomenys, kurie pateikiami praktiškai visur, kai yra kuriama paskyra su sąskaita. Turėsite įvesti savo vardą ir pavardę, taip pat įvesti savo PESEL (Lenkijos gyventojo asmens kodas arba socialinio draudimo kodas) numerį ir elektroninio pašto adresą. Klientų bus prašoma atsiųsti asmens tapatybės kortelės ar paso skenuotą kopiją. Tai ypač reikšminga, kai svetainėje nori užsiregistruoti nepilnamečiai arba apsimetėliai. Šie duomenys yra labai atidžiai tikrinami.

Betwinner – pinigų įnešimo ir išėmimo galimybė

Betwinner siūlo daugybę skirtingų pinigų įnešimo ir išėmimo galimybių. Greitas ir nesudėtingas sąskaitos pildymas yra pagrindinis privalumas praktiškai visiems žmonėms, kurie ketina atlikti pirmuosius lažybų statymus. Kalbant apie pinigų įnešimą, galimi tokie pasirinkimai:

 • greitieji banko pavedimai,
 • banko korteles,
 • kriptovaliutos.

Galima rinktis iš beveik 100 skirtingų pinigų įnešimo būdų, todėl žaidėjai gali pasirinkti, kuris būdas jiems tinka labiausiai. Šiuo atžvilgiu Betwinner yra reikšmingai pranašesnis prieš konkurentus. Norint išsiimti pinigus, taip pat neturėtų būti pernelyg sudėtinga, nes sukauptas lėšas galima pervesti į savo banko sąskaitą ir greitai gauti pavedimą. Lėšas galima atsiimti bet kuriuo metu, tai visiškai nėra ribojama, todėl išbandyti tikrai verta, o žaidėjai bus patenkinti.

Betwinner – lažybų pasiūlymai

Daugelis žaidėjų atkreipia dėmesį į tai ar lažybų bendrovės teikia platų lažybų asortimentą. Todėl be problemų yra kuriami individualūs pasiūlymai ir yra didelė tikimybė, kad sporto rungčių lažybos bus sėkmingos. Betwinner stengiasi patenkinti savo žaidėjų lūkesčius, nes lažybų pasiūla yra labai plati, todėl yra suteikiama galimybė spėti tokių sporto šakų rezultatus kaip:

 • futbolas,
 • tenisas,
 • krepšinis,
 • tinklinis,
 • rankinis,
 • e-sportas.

Labai svarbu, kad į lažybų statymų pasiūlymą buvo įtrauktas ir e-sportas, nes vis daugiau žmonių atkreipia dėmesį į tai ar jie gali lažybų tarpininkų įmonėse bandyti atlikti statymus dėl e-sporto.  Šiuo atveju šis procesas jokiu būdu nebus apsunkintas, kadangi Betwinner pasirūpino, kad kiekvienas žaidėjas būtų patenkintas parengtu pasiūlymu, ir pasirinktų tai, ko konkrečiai nori.

„Betwinner“ – koeficientai ir statymai tiesioginio žaidimo metu

Kalbant apie koeficientus ir tiesiogines lažybas, Betwinner yra puikus pasirinkimas. Koeficientai yra aukšti, nors jie dažnai keičiasi, tačiau šiek tiek pasisekus, galite rasti labai patrauklių pasiūlymų. Be abejo, daug kas priklauso ir nuo lažybų, kurias siūlo atskiri lažybų tarpininkai, statymų. Jei kas nors mėgsta savarankiškai atlikti statymus, pvz., už didesnę pinigų sumą, jie nenusivils, nes kiekvieną dieną galima surasti labai aukštus koeficientus kiekvienoje sporto šakoje.

Betwinner taip pat siūlo tiesiogines lažybas. Tai yra labai svarbi naujiena, nes tokiu būdu galite pradėti žaidimą beveik bet kuriuo metu. Tiesioginis žaidimas yra tikrai įdomesnis, nes nereikia laukti kelių valandų ar visos dienos, kol bus aiškūs rezultatai. Klientai iškart sužino ar jie laimėjo, o gal, kad šį kartą jiems nepasisekė.

Betwinner – mobilioji aplikacija ir kontaktai

Betwinner lažybų tarpininkų  mobilioji aplikacija veikia nepriekaištingai, todėl galite lažintis dėl pavienių įvykių, pvz., naudojantis mobiliuoju telefonu. Žaidėjai taip pat turėtų džiaugtis, kad yra labai lengva yra susisiekti su Betwinner personalu ir kad galima greitai  gauti atsakymus į užduodamus klausimus.

Betwinner – trumpa santrauka

Apibendrinant, verta atkreipti dėmesį, kad Betwinner yra lažybų tarpininkas, kuris nuolat tobulėja ir siekia tai daryti artimiausiu metu. Tačiau nederėtų skustis lažybų tarpininkų pasiūlymų gausa, o taip pat ir siūlomomis pasveikinimo premijomis, akcijomis ir koeficientais. Žaidėjai gali naudoti įvairius pinigų įnešimo bei išėmimo būdus ir atlikti savo statymus naudodamiesi mobiliąja programėle. Niekas netrukdo lažintis dėl atskirų rungčių baigties per tiesioginius statymus. Žaidėjo sąskaitos atidarymas šioje lažybų tarpininkų įmonėje gali būti puikiu pasirinkimu, todėl verta pačiam tuo įsitikinti.

Daugiau informacijos apie „Betwinner“:

Betwinner EN Betwinner LV Betwinner HU

Logo_betwinner

Registracijos premija 100 EUR