1xBet – patikrintos ir patobulintos „Android“ ir „iOS“

1xbet app

Ar Tavo šalyje 1xBET svetainė yra užblokuota?

Informacija, kaip žaisti ir atlikti statymus 1xBet svetainėje »

 
Patikrintos ir patobulintos „Android“ ir „iOS“ įrenginiams skirtos „1xbet mobile“ programėlės. Lažybų tarpininkas „1xbet Mobile“ „iOS“, „Android“ ir „Windows“ programinę įrangą turintiems žaidėjams siūlo 3 patikrintas mobiliąsias programėles. 

Siekdami geresnės vartotojo patirties, senesnių mobiliųjų įrenginių modelių (bet ne tik) vartotojai turėtų apsvarstyti galimybę pasirinkti ir įdiegti specialią, su jų programine įranga suderinamą programėlę. Kai kurie senesni išmaniųjų telefonų modeliai su mobiliąja versija gali veikti netinkamai. Tokiu atveju optimalus sprendimas būtų atsisiųsti ir įdiegti mobiliąsias programėles. 1xbet siūlo „1xwin“ programėles − įrenginiams su „Windows“ sistema, programėlę įrenginiams su „Android“ bei „Apple“ produktams su „iOS“. Programėlės sukurtos taip, kad neapkrautų mobiliųjų įrenginių atminties. „1xwin“ programėlė „Windows“ sistemai atsisiunčiama iš specialaus puslapio https://1xtmx.xyz/en/desktop/?type_app=1 . Diegimas užtruks tik keletą minučių. Baigę šį procesą, galite iš karto prisijungti. „Android“ įrenginiams skirtai 1xbet programėlei reikia atsisiųsti įdiegimo failą. Dėl „Google Play“ parduotuvės specifikos, joje nebus 1xbet mobiliosios programėlės. Norėdami ją atsisiųsti, naudokitės nuoroda https://1xbet.mobi/mobile/ ir iš sąrašo pasirinkite „Android“ piktogramą (žaliasis žmogeliukas).

Po akimirkos turėtų prasidėti diegimo procesas. Jei diegimo metu vartotojui kyla sunkumų, nustatymų skyrelyje (sauga) verta įjungti parinktį leisti sistemai palaikyti failus iš nežinomo šaltinio. Lengviausia įdiegti „iOS“ įrenginiams skirtą mobiliąją programėlę 1xbet, nes ją tiesiogiai rekomenduoja „Apple“. Viskas, ką jums reikia padaryti – tai atsisiųsti ją iš „iStore“ parduotuvės. Daugelio vartotojų teigimu, mobiliosios programėlės yra greitesnės ir su patogesne sąsaja. Sporto rezultatų lažybų mėgėjus džiugina tai, kad šis lažybų tarpininkas teikia tiesioginių transliacijų ir lažybų paslaugas su galimybe naudoti mobiliąsias programėles. Be plataus sporto šakų spektro, 1xbet mobiliosios programėlės versijoje taip pat suteikiama prieiga prie kazino ir kitų internetinių žaidimų.

 

Relevant news