Ar Tavo šalyje 1xBET svetainė yra užblokuota?

Informacija, kaip žaisti ir atlikti statymus 1xBet svetainėje »

 

1xbet techninė pagalba

1xbet techninė pagalbaKaip atrodo 1xbet techninė pagalba? Lažybų portalas šiuo metu turi internetines svetaines maždaug 35 pasaulio kalbomis, jose galima atlikti statymus keliomis dešimtimis valiutų.

Techninė pagalba yra teikiama keliomis dešimtimis kalbų. Ar tarp jų taip pat yra Jūsų kalba, galite patikrinti svetainėje pateiktame sąraše. Čia taip pat galima rasti pilną komercinių sąlygų versiją, deja, ji nėra išversta į visas kalbas. Dažniausiai viskas yra pateikiama anglų kalba.

Kaip galima susisiekti su 1xbet techninės pagalbos darbuotojais?

Elektroniniu paštu

Pirmoji siūloma galimybė yra susisiekti su 1xbet technine pagalba bet kuriuo metu el. paštu adresu info-en@1xbet.com . Šis adresas skirtas bendriems klausimams, operatorius taip pat pateikia saugos skyriaus el. pašto adresą  security-en@1xbet.com . Kiti kontaktai yra skirti ne vartotojams, o potencialiems verslo partneriams ir žiniasklaidos atstovams.

1xbet telefonu

Klausimus 1xbet techninės pagalbos darbuotojams taip pat galima siųsti telefonu. Pagalba teikiama telefonu 8 (800) 555-51-81. Klientų klausimai yra nagrinėjami visą parą.

Kontaktinė forma

1xbet.com svetainėse taip pat yra forma, kurią užpildę ir pateikę galite susisiekti su lažybų portalo darbuotojais. Viskas, ką jums reikia padaryti – tai įvesti savo el. pašto adresą, į kurį per 24 valandas turėtų ateiti atsakymas.