1xbet LT bonus 100%

1xbet versus techninė pagalba

1xbet techninė pagalba Kaip atrodo 1xbet techninė pagalba? Lažybų portalas šiuo metu turi internetinius puslapius, kurie pilnai aptarnaujami 35 pasaulio kalbomis ir statymai galimi dešimtimis valiutų. Kartu su tuo susijusi taip pat techninė pagalba, kuri teikiama keliomis dešimtimis kalbų. Ar tarp jų yra ir jūsų kalba, galima patikrinti internetiniame puslapyje patalpintame sąraše. Čia yra prieinamas pilnas prekybinių sąlygų variantas, tačiau nereikėtų tikėtis jų vertimo į visas įmanomas kalbas. Geriausias sprendimas yra anglų kalbos žinojimas.

Kokiu būdu galima susisiekti su technine pagalba 1xbet?

El. paštas

Pirma galimybė susisiekti su 1xbet technine pagalba yra elektroniniu paštu adresu info-en@1xbet.com. Šis adresas skirtas bendriems klausimams, operatorius perduoda kontaktą saugumo skyriui adresu security-en@1xbet.com. Kiti kontaktai nėra skirti vartotojams, o potencialiems prekybiniams partneriams bei žiniasklaidos atstovams.

1xbet – telefonas

Klausimus techninės pagalbos skyriui 1xbet gali būti kreipiami ir telefonu. Pagalba prieinama telefono numeriu 8 (800) 555-51-81. Klientų pastabos sprendžiamos visą parą.

Kontaktinis blankas

1xbet.com internetiniuose puslapiuose yra taip pat blankas, kurio pagalba galima susisiekti su lažybų portalo darbuotojais. Tereikia nurodyti savo el. pašto adresą, į kurį per 24 valandas turėtų būti atsiųstas atsakymas.

1xbet versus techninė pagalba
5 (100%) 1 vote