22Bet

„22Bet“ yra viena naujausių lažybų bendrovių rinkoje. Ji buvo įsteigta 2017 m. ir nuo to laiko dinamiškai plečiasi, pritraukdama vis daugiau klientų. Taip yra dėl patrauklių akcijų naujokams, taip pat dėl puikių pasiūlymų ir aiškiai įskaitomo, nevarginančio akių tinklalapio. Pažiūrėkime, ką dar siūlo „22Bet“.

Lažybų tarpininko „22Bet“ pasiūlymas

Šio lažybų tarpininko pasiūlymai yra tikrai dideli. Tiesa, kalbant apie sporto šakų skaičių, čia rasime tiek pat, kiek ir kitose lažybų svetainėse, t. y. populiariausias sporto šakas ir e-sportą. Tačiau „22Bet“ taip pat suteikia galimybę lažintis net ir žemesnėse tam tikrų šalių lygose, taip pat galima atlikti statymus dėl kultūrinių ir politinių įvykių, ir ne tik populiariausių, pavyzdžiui, susijusių su prezidento rinkimais ar „Oskarų“ nominacijomis, bet net ir dėl Airijos „Šokių su žvaigždėmis“ dalyvių arba kokio nors populiaraus serialo įvykių.

Pagrindinis „22Bet“ pranašumas yra tam tikram mačui galimų statymų kiekis.  Populiariausiose su futbolu susijusiose lažybose (Čempionų lyga, Pasaulio taurė) galima rasti iki 1500 skirtingų variantų. Be pagrindinių statymų, taip pat galima lažintis dėl handikapų, įvarčio pelnymo būdų, įvarčio laiko ir daugelio kitų. Kiekvienas čia tikrai ras, kur panaudoti savo taktiką. Panašiai yra ir šiek tiek mažesnėse lygose. Čia yra daugiau nei 1000 skirtingų  su Anglijos futbolo taurės rungtynėmis susijusių lažybų variantų.

22bet registracija – bonus 100 € »

Lažybų gyvai atveju situacija čia taip pat yra labai gera. Lažyboms kasdien yra pateikiama daugybė įvykių. Kursai atnaujinami labai greitai. Verta paminėti, kad galima lažintis ne tik dėl svarbiausių konkrečios dienos mačų, bet ir dėl silpnesnių lygų, tokių kaip antroji Rusijos lyga.

Taip pat puikiai sutvarkyti ir koeficientai. Tiesa, dauguma jų išlieka kitų lažybų tarpininkų siūlomame lygyje, tačiau likusieji labai dažnai būna šiek tiek geresni už konkurentų.

„22Bet“ – premijos

Tema, kuri neabejotinai visus domina labiausiai. „22Bet“, kaip ir kiekvienas save gerbiantis lažybų tarpininkas, siūlo premiją už pirmąjį įnašą.

22bet

100 €/$ PREMIJA UŽ PIRMĄJĮ ĮNAŠĄ SPORTO LAŽYBOMS + 22 LAŽYBŲ TAŠKAI

Įmokėdami savo pirmąjį įnašą, galite gauti premiją, kuri sudaro 122 % jos vertės, tačiau ne daugiau kaip 100 €/$.  Papildomai gaunate 22 lažybų taškus, kuriuos taip pat galite išleisti vėlesniems statymams. Tam, kad ši suma patektų į Jūsų piniginę, turite ją penkis kartus pražaisti statymuose su mažiausiai trimis mačais, kai koeficientas yra 1,40 ir daugiau. Deja, tam turite tik septynias dienas.

44 % PREMIJA IKI 50 €/$ + 22 LAŽYBŲ TAŠKAI UŽ ANTRĄJĮ ĮNAŠĄ SPORTO LAŽYBOMS

Jei pirmojo įnašo premijos nepakanka, „22Bet“ taip pat siūlo premiją už antrą įnašą. Galite gauti 44 % įnašo vertės, tačiau ne daugiau nei 50 €/$, taip pat 22 lažybų taškus. Kitos sąlygos (pražaidimo būdas ir jo atlikimo laikas) yra tokios pat kaip ir pirmojo įnašo atveju.

LAŽYBŲ PREMIJA „PENKTADIENIO PERKROVIMAS“

Įnešdami pinigus penktadienį, galite gauti 40 % dydžio premiją iki 50 €/$ sumos. Ši akcija yra vienkartinė ir negali būti jungiama su jokiais kitais pasiūlymais. Gauta premija turi būti pražaista tris kartus statymuose su mažiausiai trimis mačais, kai koeficientas yra 1,40 ir daugiau. Sumos pražaidimui yra skirtos 24 valandos.

Lažybų tarpininko svetainė

„22Bet“ savo klientams siūlo lengvai įskaitomą ir paprastą svetainę. Visas savo pasirinktis žaidėjai turi po ranka, o pats lažybų procesas yra labai aiškus ir nesukelia didesnių problemų. Mėlynos ir baltos spalvų puslapio dizainas nevargina akių ir veikia raminamai.

„22Bet“ – mobilioji versija

„22Bet“ savo žaidėjams taip pat siūlo patogią mobiliąją svetainės versiją, kuria galima naudotis išmaniuosiuose telefonuose ir planšetiniuose kompiuteriuose. Deja, šiuo metu nėra tam skirtos programėlės, nepaisant to, lažybos telefone vyksta gana intuityviai ir greitai.

 Mokėjimo būdai

Tai yra dar vienas labai didelis šio lažybų tarpininko privalumas. Būdų, kaip galima įnešti pinigus, yra galybė. Banko kortelės, elektroninės piniginės, pervedimai telefonu, mokėjimo sistemos, interneto bankai, išankstinio mokėjimo kortelės, kriptovaliutos ir daug kitų. Tikriausiai nėra nė vieno lažybų tarpininko, kuris siūlytų tiek daug skirtingų pinigų įnešimo būdų. Pinigų atsiėmimui taip pat yra numatytas nemažas skaičius būdų.

„22Bet“ Išvados

„22Bet“ yra puikus lažybų tarpininkas, siūlantis daugybę lažybų variantų, leidžiantis įnešti pinigus įvairiais būdais, turintis puikų tinklalapį, o statymai jame atliekami labai intuityviai. Vienintelis šio lažybų tarpininko trūkumas –  premijų pasiūlymas, kuris, nors ir yra labai geras, bet, atsižvelgiant į trumpą pinigų pražaidimo laiką, reikalauja daug pastangų ir labiausiai tinka patyrusiems žaidėjams.

Daugiau informacijos apie 22bet:

22bet Bônus de Portugal
22bet Suomen vedonlyönti
22bet България залага