1xbet LT bonus 100%

22Bet

22bet lažybų 22Bet, tai viena naujausių firmų rinkoje, kuri siūlo sporto lažybas. Įkurta 2017 m. ir nuo to laiko dinamiškai vystosi bei pritraukia vis didesnį klientų kiekį. Tai vyksta patrauklaus pasiūlymo pradedantiesiems, bei dėl didelio pasiūlymo ir mielo akiai, suprantamo internetinio puslapio dėka. Pasižiūrėkime, ką dar mums siūlo 22Bet.


22Bet lažybų pasiūlymas

Šio bukmekerio pasiūlymas yra tikrai didelis. Iš tikrųjų, jeigu kalbama apie sportą, tai čia rasime tą patį, ką ir kituose lažybų puslapiuose, tai yra sportus, e-sportą, tačiau 22Bet suteikia mums galimybę lažintis net ir pasirinktos valstybės žemiausiose lygose, o be to galime lažintis ir iš kultūrinių bei politinių įvykių ir ne tik iš tų populiariausių, susijusių su prezidentu arba Oskarais, bet ir iš Šokiai su Žvaigždėmis Airijoje dalyvių, ar kažkokio populiaraus serialo įvykių.

Pagrindinis 22Bet bukmekerio privalumas yra lažinimosi kiekis duotam susitikimui. Populiariausiose futbolo (Čempionų lyga, Pasaulio Čempionatas) lažybose galime rinktis net iš 1500 įvairių pasirinkimų. Be pagrindinių lažybų, galime lažintis iš handicap, įvarčio įmušimo būdo, įvarčio įmušimo laiko ir daug kitų lažybų rūšių. Tikriausiai kiekvienas čia sau ras kažką, kuo paremti savo taktiką. Nieko nesiskiria klausimai ir truputį mažesnėse lygose. Anglijos Taurės mačai suteikia mums virš 1000 įvairių lažinimosi galimybių.

22bet registracija – bonus 100 € »

Kalbant apie live lažybas, taip pat yra labai gerai. Kiekvieną dieną lažinimuisi yra pateikiama daug susitikimų. Kursai atnaujinami labai greitai. Išskirti reikia faktą, kad lažintis galime ne tik iš svarbiausių duotos dienos susitikimų, bet ir iš silpnesnių lygų pvz. Rusijos antros lygos.

Taip pat patraukliai atrodo kursų reikalai. Iš tikrųjų, dauguma jų yra kitų bukmekerių siūlomų kursų lygyje, tačiau likusieji labai dažnai yra truputį geresni už konkurencijos.

22Bet – premija

Tema, kuri, ko gero, visus labiausiai domina. 22Bet, kaip kiekvienas save gerbiantis bukmekeris, siūlo mums premiją nuo pirmos įmokos.

100 €/$ PREMIJA UŽ PIRMĄ DEPOZITĄ SPORTINĖMS LAŽYBOMS + 22 BET POINTS

Pateikdami savo pirmąjį depozitą, galime gauti 122% dydžio premiją nuo jo vertės, maksimaliai iki 100 €/$ sumos. Papildomai gauname 22 Bet Points, kuriuos vėliau taip pat galime skirti lažyboms. Norėdami, kad suma patektų į mūsų portfelį, turime ją penkis kartus rotuoti bilietais, kuriuose būtų bent trys susitikimai su kursu 1.40 ir daugiau. Tačiau tam turime tik septynias dienas.

PREMIJA 44% IKI € 50/$50 + 22 BET POINTS ANTRAJAM SPORTINIŲ LAŽYBŲ DEPOZITUI

Jeigu premijos už pirmą įmoką yra negana…, tai 22Bet siūlo premiją ir už antrą. Galime gauti 44% įmokos vertės, iki 50 €/$ sumos, bei 22 Bet Points. Likusios sąlygos yra tokios pačios, kaip ir pirmajam depozitui, t.y. rotacijos būdas ir laikas jam atlikti.

LAŽYBŲ PREMIJA”PENKTADIENIO RELOAD”

Įmokant pinigus penktadienį, galime gauti 40% premiją, net iki 50 €/$ sumos. Šis skatinimas yra vienkartinis ir negalima jo jungti su kitais pasiūlymais. Gautą premiją reikia tris kartus rotuoti bilietuose, susidedančiuose iš trijų arba daugiau įvykių su minimaliu 1.40 kursu. Sumos rotacijai turime 24 valandas.

Bukmekerio internetinis puslapis

22Bet savo klientams siūlo labai aiškų ir kartu paprastą puslapį. Žaidžiantieji turi visus pasirinkimus po ranka, o pats lažinimasis yra labai akivaizdus ir nesukelia didesnių problemų. Baltai-mėlyna puslapio spalva nevargina akių ir nuramina.

22Bet- mobili versija

22Bet savo žaidėjams siūlo taip pat ir mobiliąją puslapio versiją, kuria galime naudotis išmaniuosiuose telefonuose arba planšetiniuose kompiuteriuose. Deja, šiuo metu nėra skirtos taikomosios programos, tačiau lažinimasis telefonu yra gan intuityvus ir greitas.

Mokėjimo būdai

Kitas labai didelis šio bukmekerio pliusas. Būdų kiekis, kuriais galime įmokėti pinigus yra didžiulis. Banko kortelės, e-portfelis, pavedimai telefono pagalba, mokėjimo sistemos, internetinės bankininkystės, prepaid kortelės, kriptovaliutos ir daug daug kitų. Turbūt nėra kito bukmekerio, kuris siūlo tiek pinigų įmokėjimo būdų. Taip pat įvairiais būdais galime išsimokėti pinigus.

22Bet apibendrinimas

22Bet yra labai geras bukmekeris. Siūlo mums labai daug lažybų, leidžia įmokėti pinigus įvairiais būdais, turi aiškiai suprantamą puslapį, o lažinimasis yra labai intuityvus. Vienintelis šio bukmekerio minusas yra jo premijų pasiūlymas, nors jis yra labai geras, tačiau dėl trumpos pinigų apyvartos yra labai reiklus ir tinka tik pagrindinai didesniems žaidėjams.

Daugiau informacijos apie 22bet:

22bet Bônus de Portugal
22bet Suomen vedonlyönti
22bet България залага

22Bet
5 (100%) 1 vote