Ar Tavo šalyje 1xBET svetainė yra užblokuota?

Informacija, kaip žaisti ir atlikti statymus 1xBet svetainėje »

 

Kokias premijas siūlo 1xbet

1xbet premijas Premija prie įnašo

1xbet premiją galima gauti su pirmuoju įnašu, iki 100 %, bet ne daugiau kaip 100 EUR. Premijos gavimo sąlyga yra registracija ir bent 10 eurų dydžio pirmojo įnašo įmokėjimas. Premija nedelsiant bus įskaitytą į lažybų sąskaitą.

Norėdami gauti pasveikinimo premiją, turite atitikti šias sąlygas. Pirmiausia, premija gali būti skiriama tik 1xbet paskyrai su visiškai užpildytu profiliu. Antrasis apribojimas yra susijęs su premijos panaudojimu. Pagal dabartines sąlygas, premija mažiausiai 5 kartus turi būti pražaista kaupiamuosiuose statymuose. Kiekviename kaupiamajame statyme turi būti bent 3 statymai. Ne mažiau kaip 3 statymai kaupiklyje taip pat turi turėti 1,40 ar didesnį koeficientą. 1xbet.com pripažins pražaidimą tik tada, kai bus realizuoti visi pagal pirmiau paminėtą sumą atlikti statymai.

Neįvykdę minimų sąlygų, negalėsite išimti lėšų iš savo lažybų sąskaitos 1xbet portale. Premijos ar laimėjimai, kurie buvo gauti iš premijinių lėšų, bus laikomi negaliojančiais.

1xbet registracija – bonus 100 € »

1xbet premija negali būti sujungiama su jokiomis kitomis akcijomis. Vienam vartotojui leidžiama turėti tik vieną premiją. Jei bandoma apeiti pirmiau nurodytą taisyklę, vartotojui gali būti pritaikytos sankcijos. Kraštutiniais atvejais paskyra netgi gali būti ištrinta ir visos lėšos gali būti prarastos. Jei Jūsų nedomina premija, galite jos iš anksto atsisakyti.

Reguliarios akcijos

Šiuo metu 1xbet lažybų portalas siūlo platų akcijų spektrą, šios akcijos yra reguliariai atnaujinamos. Pavyzdžiui, yra premija, kurią galima gauti kaip tam tikrą paguodą po pralaimėtų statymų serijos.

Premijos už keletą pralaimėtų statymų iš eilės gavimo sąlygos: per 30 dienų laikotarpį turi būti bent 20 pralaimėtų statymų iš eilės. Ši premija paprastai svyruoja nuo 100 USD iki 500 dolerių, priklausomai nuo pirmojo įnašo sumos. Kalbant apie tokias premijas, taip pat reikėtų atsiminti, kad jei pasirinkote kaupiamuosius statymus, jie turėtų būti susiję su skirtingomis sporto šakomis ir skirtingais rezultatais. Priešingu atveju prarasite teisę į premiją. Daugiau puslapyje: apostas.football/1xbet

Reikia pabrėžti, kad šiuo metu 1xbet nėra siūloma premija „reload“. Taip pat nėra galimybės prisijungti prie jokios „reload“ lojalumo programos.

Premijiniai žaidimai

Premijiniai „1xbet„ žaidimai − tai „1xMemo“, „1xLoterija“, „1xDėžutė“, „1xSeifas“, „Fortūnos ratas“ ir „Dienos loterija“. Tokių žaidimų principas yra pelnyti pergales, pavyzdžiui, renkant premijos taškus, kartu taikant taisyklę, kad kuo daugiau žaidžiate – tuo didesnė tikimybė, kad pasieksite savo tikslą.