1xbet premijas Premija nuo depozito. 1xbet premiją galima gauti jau už pirmą depozitą, iki 100% dydžio, tačiau ne mažiau, nei 100 EUR. Sąlyga gauti premiją yra registracija ir pirmo depozito, kurio suma bent 10 €, sukūrimas. Paskui premija nedelsiant perduodama.

Siekiant gauti pasveikinimo premiją reikia tenkinti kitas sąlygas. Visų pirma, premiją gali būti skirta tik tokiai 1xbet paskyrai, kurios profilis pilnai užpildytas. Kitas apdorojimas susijęs su premijos apyvarta. Pagal dabartines galiojančias sąlygas premija turi būti bent 5 kartus panaudojama kaupiamuosiuose statymuose. Kiekvienas kaupiamas statymas privalo turėti bent 3 statymus, galima daugiau.

Bent 3 statymai kaupykloje privalo turėti 1,40 kursą arba aukštesnį. 1xbet.com pripažins apyvartą tik tuomet, kai visi išvardinti statymai pagal aukščiau nurodytas sumas bus įgyvendinti.
Neišpildžius aukščiau išvardintų sąlygų 1xbet negalima išmokėti iš sąskaitos jokių lėšų. Premijos arba laimėjimai iš premijų lėšų bus laikomi negaliojančiais.

1xbet registracija – bonus 100 € »
1xbet premijos negalima jungti su jokiomis kitomis akcijomis. Leistina tik viena premija vienam vartotojui. Tuo atveju, kai bandoma apeiti šią taisyklę, vartotojas rizikuoja patirti sankcijas. Kraštutiniais atvejais paskyra gali būti sunaikinta ir visos lėšos gali būt prarastos. Jeigu nėra susidomėjimo premija, tuomet yra galimybė anksčiau jos atsisakyti.


Reguliarios akcijos

Šiuo metu lažybų portalas 1xbet pristato plačią akcijų pasiūlą, kurios pastoviai atnaujinamos. Pavyzdžiui, yra įdomi premija, kurią galima gauti tam tikros pagalbos forma pralaimėjus eilę statymų.
Premijos gavimo sąlygos už kelių pralaimėjimų iš eilės seriją: pralaimėtų statymų turėtų būti bent 20 iš eilės per 30 dienų. Tokia premija dažniausia yra nuo 100 iki 500 dolerių, priklausomai nuo to, koks buvo pirminis depozitas. Tokios premijos atveju dar reikia prisiminti apie tai, kad jeigu pasirinkome kaupiamuosius statymus, tai jie turėtų būti susiję su įvairiomis sportų šakomis ir įvairiais rezultatais. Priešingu atveju prarandame teisę gauti premiją. daugiau puslapyje: apostas.football/1xbet

Reikia pabrėžti, kad 1xbet šiuo metu nesiūlo reload premijos. Negalima taip pat įjungti jokio reload į lojalumo programą.

Premijuojami žaidimai

1xbet premijuojami žaidimai, tai 1xMemo, 1xLoteria, 1xSkrzynia, 1xSejf, Fortūnos ratas i Dienos loterija. Tokių žaidimų taisyklė yra neeiliniai laimėjimai, galima kaupti premijuojamus taškus, bet šiuo atveju galioja taisyklė, kad kuo daugiau laimėsime, tuo didesnę galimybę turime juos sukaupti.